Image
Call Us Now: +33 6 44 67 47 39
„INVL Baltic Real Estate“ Latvijoje už 0,4 mln. Eur pardavė žemės sklypą

„INVL Baltic Real Estate“ Latvijoje už 0,4 mln. Eur pardavė žemės sklypą
Įmonės nuotr.
Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovės „INVL Baltic Real Estate“ valdoma įmonė „Dommo Grupa“, šalia Rygos plėtojanti 58 ha logistikos ir industrijos parką „Dommo Logistics and Industrial Park“, užbaigė 3,4 ha žemės sklypo pardavimo sandorį. Jo vertė siekia 0,4 mln. Eur.

Sklypą įsigijo metalo apdirbimo veiklą plėtojanti bendrovė „Innovative metals services“, kuri planuoja jame pastatyti gamybinės ir sandėliavimo paskirties pastatų kompleksą, pranešė „INVL Baltic Real Estate“.

„Dėl geopolitinių įtampų ir pandemijos sutriko tiekimo grandinės, tad Europos gamintojai ieško būdų, kaip jas sutrumpinti ir perkelti gamyklas iš Azijos į Europą. Sparčiai augant prekių transportavimo laikui ir kaštams, įmonės bando priartinti gamybą ir sandėliavimą prie galutinio vartotojo“, – pranešime sakė „INVL Baltic Real Estate“ valdančios bendrovės „INVL Asset Management“ nekilnojamojo turto fondo valdytojas Vytautas Bakšinskas.

Po sandorio „Dommo Logistics and Industrial Park“ priklauso 55 ha bendro ploto žemės sklypų, kurie yra padalinti į atskirus, nuo 1,5 iki 18 ha dydžio sklypus tolesniam vystymui.

Kompleksas taip pat turi 13.000 kv. m sandėliavimo patalpų, o bendras teritorijoje suplanuotų industrinės, logistikos, biurų ir komercinių objektų plotas siekia 200.000 kv. m.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Statyba ir NT“

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.